İşitme Cihazları Satın Al

Home İşitme Cihazları Satın Al

ReSound Key

 

Günlük hayatınız için mükemmel bir sese sahip, modern, kullanımı kolay, vazgeçilmez işitme özellikleriyle harika bir işitme deneyimine hoş geldiniz.
Deneyimlerinizle birlikte büyümek için özgüvenin ve rehberliğin keyfini çıkarın.

Moreisitme.com olarak ReSound Key hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

ReSound LiNX Quattro

Her ortamda ince ayrıntılar ve berrak sesler sunan yüksek performanslı işitme cihazlarından oluşan koleksiyonumuzu keşfedin.

Moreisitme.com olarak linx quattro teknoloji ile yapılmış işitme cihazımız hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

ReSound ONE

 

Tıpkı parmak iziniz gibi, işitmeniz de eşsizdir. Artık kulak kanalınızın içine yerleştirilen ek bir mikrofon ile gerçek anlamda kişiselleştirilmiş, doğal ve daha eksiksiz sesler algılayabilirsiniz.

Biz buna M&RIE diyoruz. Sesi iletmek için kendi kulaklarınızı kullanır.

Moreisitme.com olarak ReSound One hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

ReSound ENZO Q

 

İleri ve çok ileri derecede işitme kaybı için net, rahat ve yüksek kaliteli ses sunan, yaşamı zenginleştiren işitme cihazı – sadece güçlü olmaktan çok daha fazlası.

Moreisitme.com olarak Enzo Q teknolojisi ile yapılmış işitme cihazımız hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Moreisitme.com olarak linx quattro teknoloji ile yapılmış işitme cihazımız hakkında daha detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.