More İşitme Hakkında

Home Hakkımızda

Moreisitme Hakkında

More İşitme, işitme cihazları konusunda uzmanlaşmış odyolog kadrosuyla işitme sorunlarınıza çözüm sunan bir platformdur. İşitme merkezimizde, alanında deneyimli odyologlarımız tarafından gerçekleştirilen ücretsiz işitme testleri ile işitme sorunlarınıza özel çözümler üretiyoruz. Ayrıca, işitme cihazlarınızın teknik destekleri konusunda da size yardımcı oluyoruz.

Temel hedefimiz, işitme sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde tespit ederek, yaşam kalitenizi artırmak için gereken adımları atmaktır. More İşitme olarak, teknolojinin hızla gelişen trendlerini takip ederek işitme sorunlarıyla ilgili bilgi birikimimizi sürekli güncelliyor, bu alandaki başarılarımızı ve kalitemizi sürdürmek adına çalışıyoruz.

Duymak, her bireyin en temel hakkıdır ve bu doğrultuda, siz değerli hastalarımızı işitme merkezimize bekliyoruz. İhtiyacınıza uygun çözümlerle hayatınızı renklendirmek için buradayız.

Niçin Bizi Seçmelisiniz?

More İşitme olarak, işitme sorunlarınıza özel çözümler sunan uzman kadromuz, ücretsiz işitme testleri ve teknik destek hizmetleri ile sizin için burada. Hızla gelişen teknolojiye ayak uydurarak işitme alanındaki bilgi birikimimizi sürekli güncelliyor, sorunlarınızı tespit edip çözerek yaşam kalitenizi artırmak için yanınızdayız. Bizimle çalışarak, duymanın doğal hakkını yeniden kazanın.

Maximum Görünmezlik

Görünmez İşitme Cihazı

More işitme cihazlarımız çoğu görünmeyecek derecede küçük, kullanışlı ve pratiklerdir.

Devamını Oku

Maximum Bağlantı

Maximum Bağlantı

More işitme cihazlarımızda maksimum bağlantı ile kaliteli ses deneyimi sunar.

Devamını Oku

Maximum Şarj

Maximum Şarjlı Cihazlar

Ankara More işitme cihazlarımızın şarjları oldukça uzun ömürlüdür.

Maximum Uygun Fiyat

Uygun Fiyat İşitme Cihazı

More işitme cihazları diğer işitme cihazlarına göre oldukça düşük maliyetlidir.

More İsitme Kimdir, Şirket Bilgileri Nedir ?

2023 Ocak ayında Nihal Övünç tarafından açılan More İşitme Cihazları Satışı işletmemiz de önceliğimiz işitme sorunlarına çözüm getirmektir. Uzman odyolog kadromuzla biz işitme cihazları konusunda profesyonel çözümler üretmekteyiz. İşitme sorunları ya da cihazları hakkında, moreisitme.com hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.